Priecīgus Ziemassvētkus!

Gada nogalē varētu atskatīties uz šogad veiktajām ekspedīcijām, kurās ir uzzināts daudz aizraujošu faktu jaunās kopsakarībās, radot aizvien jaunas lingvistiskas mīklas jaunajiem ceļojumiem. Vislasītākais/skatītākais līdzās burtu pētījumiem ir bijis vandaļu vēsturisko gaitu apskats. Izrādās, ka skolā nemāca ļoti daudz interesantu lietu, tāpēc jo jautrāk atklāt daudzas jaunas vietas un vārdus. Šajā bildē apkopoju Expeditiones Linguarum lasītākos rakstus visa gada garumā.

ExpLing2014Pārsteidzoša ir bijusi arī bloga skatītāju ģeogrāfija, kur ir iemaldījies kāds ceļotājs no Horvātijas, Serbijas, Ālandu salām, Meksikas, Luksemburgas, Malaizijas, Japānas, Korejas, Austrālijas, Portugāles, Brazīlijas, Venecuēlas un Jaunzēlandes.

expediti

(Atjaunots 31/12/2014)

Tas ir tālāk par seno kuršu, vikingu un  feniķiešu ceļojumiem, kas iedvesmo. Lai gan rakstu eksluzīvi latviski, noteikti priecātos par komentāriem un idejām (varbūt kopīgiem ceļojumiem) arī citās valodās. Šogad dotais solījums apmeklēt Māķoņkalnu ir izpildīts, varētu ieteikt izdarīt to pašiem ar riteni gar gleznainiem Rāznas ezera krastiem! Jaunās izziņas takās dosimies arī nākamgad, kas ir jo īpaši aizraujoši aukstajos ziemas vakaros kamīna liesmu pavadībā. Paldies lasītājiem un iedvesmotājiem. Lai ceļojumiem bagāts Jaunais gads!

KategorijasDažādi

Ieraksti komentāru

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s